Ηράκλειο  Αττικής 27/09/2017

Αγαπητοί Γονείς & Κηδεμόνες

Α.     Η Διευθύντρια, οι  Υποδιευθυντές  και  ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Γυμνασίου Ηρακλείου σας προσκαλεί ,τους Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών όλων των τάξεων του σχολείου μας, την  Πέμπτη 5 Οκτωβρίου στις 18:30΄, στην αίθουσα εκδηλώσεων του 1ου ΓΕΛ  Ηρακλείου , με σκοπό την ενημέρωση σχετικά με τη φοίτηση των μαθητών και τη λειτουργία του σχολείου.

Β.  Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων σας προσκαλεί στην Τακτική Γενική Συνέλευση του Συλλόγου, την ίδια ημέρα (Πέμπτη 5 Οκτωβρίου) και ώρα 19:00΄, στην ίδια αίθουσα εκδηλώσεων του 1ου ΓΕΛ  Ηρακλείου.  Η παρουσία όλων μας κρίνεται απαραίτητη.

Με την παρούσα επιστολή θα θέλαμε να σας καλωσορίσουμε και να σας ευχηθούμε καλή και δημιουργική σχολική χρονιά.